SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/009 | 4029 Debrecen, Víztorony utca 3.

Intézmény logo

Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. aug. 31.


DSZC

  III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás!

  Idén is várjuk a hetedikes, nyolcadikos tanulókat és szüleiket, az általános iskolák vezetőit, osztályfőnökeit, pedagógusait, továbbá a szakképző intézmények diákjait és oktatóit október 5-én és 6-án a Nagyerdei Stadionban.

  III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás!

  A kiállítás legfontosabb célja, hogy segítse a továbbtanulók pályaválasztását, betekintést nyújtson Debrecen széles képzési kínálatába és felvázolja, hogy milyen sokszínű karrierút áll azok előtt, akik technikumban vagy szakképző iskolában tanulnak tovább. Az ellátogató tanulóknak, pedagógusoknak és szülőknek egyaránt lehetőséget biztosítunk a piacvezető vállalatok, szervezetek, és nem utolsó sorban mintegy 30 oktatási intézmény képviselőivel, összesen több, mint 80 kiállítóval történő találkozásra. Interaktív programokkal is készülünk, hiszen a résztvevők megkóstolhatják a diákjaink által készített finomságokat, de kérhetnek maguknak egy szuper sminket vagy frizurát is. Megismerhetik a legmodernebb technikai eszközöket, kipróbálhatják a 3D-nyomtatókat, a szimulátorokat és tehetnek egy rövid időutazást a jövőben.

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Pályaorientációs program

  Pályaorientációs program

  A Debreceni Szakképzési Centrum és a Tanítsunk Magyarországért Program közös pályaorientációs programjának július 15-én ismét otthont adott iskolánk, a Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum. Hatalmas köszönet kollégáinknak, akik a kánikula ellenére is lelkesen szervezték meg az interaktív programot!

  2024. júl. 18.


  DSZC Brassai

  Szakma Sztár

  Szakma Sztár

  Az OSZTV műszaki informatikus döntőjében Gyarmati Szabolcs 5/13.b osztályos műszaki informatikus tanulónk 2. helyezést ért el. Felkészítő: László Tibor tanár úr Az ünnepélyes oklevél átadásra 2024. június 20-án a Parlamentben került sor. Szívből gratulálunk!

  2024. júl. 18.


  DSZC Brassai

  Tanévzáró ünnepség I 2024

  Tanévzáró ünnepség I 2024

  2024. június 14-én került sor iskolánk hagyományos tanévzáró ünnepségére.

  2024. jún. 24.


  DSZC Brassai


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum

  4029 Debrecen, Víztorony utca 3.

  Telefon: 06-52/411-885

  E-mail: brassai@brassai.hu

  OM azonosító: 203033/009

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002428


  2024Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum