Munkatársak

Az iskola vezetői

Demeterné Orosz Erzsébet

​igazgató​
Fogadóóra: hétfő 10:00-12:00

Harmatiné Juhász Ildikó

​általános igazgatóhelyettes​
Fogadóóra: kedd 2. óra

Szilágyi Sándor

​szakképzési igazgatóhelyettes
Fogadóóra: csütörtök 8:30-9:15

Dr. Erdeiné Bordás Krisztina

nevelési igazgatóhelyettes
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Békési Tibor

Gyakorlati oktatásvezető
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Az iskola pedagógusai

Asztalos Árpád

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
osztályfőnök: 1/15.A
Fogadóóra: csütörtök 1. óra

Bálintné Bohács Anikó

fizika, matematika
természettudományi munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 11.B
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Balogh Ágnes

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
osztályfőnök: 12.D
Fogadóóra: csütörtök 3. óra

Bánné Kanál Enikő

matematika, szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
osztályfőnök: 9.A
Fogadóóra: szerda 3. óra

Békési Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat, gépészet ágazat)
gyakorlati oktatásvezető
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Biró Attila

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
mechatronika munkaközösség-vezető
Fogadóóra: kedd 4. óra

Bodó Irén Zsuzsánna

angol nyelv
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Bujdosó Sándor

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
osztályfőnök: 1/13.C
Fogadóóra: kedd 2. óra

Csapó Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész, gépészet, villamosipari és elektronika ágazat)
osztályfőnök: 10.E
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Donka László

testnevelés
Fogadóóra: szerda 5. óra

Demeterné Orosz Erzsébet

matematika
igazgató
Fogadóóra: hétfő 10:00-12:00

Dr. Braunné Galsi Marianna

angol nyelv, szakmai angol nyelv
Osztályfőnök: 9. D
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Dr. Erdeiné Bordás Krisztina

​magyar nyelv és irodalom
nevelési igazgatóhelyettes
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Dr. Fónagyné Tóth Edit

magyar nyelv és irodalom
osztályfőnök: 9.B
Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Erdei Erika

​informatika, matematika, szakmai gyakorlat (informatika ágazat)
matematika munkaközösség-vezető
​osztályfőnök: 5/13.A
Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Ferenczik János Gábor

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika, közlekedésgépész, gépészet ágazatok)
DÖK segítő pedagógus
Fogadóóra: szerda 5. óra

Gyulai Angéla

​német nyelv​, szakmai német nyelv
osztályfőnök: 10.D 
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Hámori Éva Judit

​DSZC főigazgató, matematika

Hegedüs Lívia

testnevelés, komplex természettudomány,
elsősegélynyújtás gyakorlat
​osztályfőnök: 9.C
Fogadóóra: szerda 3. óra

Ilyés Gábor

​angol nyelv, szakmai angol nyelv, történelem
osztályfőnök: 5/13.C
Fogadóóra: csütörtök 6. óra

Ilyésné Besenyődi Gyöngyi

német nyelv, szakmai német nyelv, történelem
Osztályfőnök: 10.B
Fogadóóra: péntek 5. óra

Jenei György Antal

​szakmai gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra: hétfő 1. óra

Juhászné Túróczi Anikó

matematika, informatika
osztályfőnök: 10. F
Fogadóóra: kedd 4. óra

Kállai Csaba

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipari és elektronika ágazatok)
osztályfőnök: 1/13.D
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Kányádi Zoltán

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika ágazat)
Fogadóóra: csütörtök 3. óra

Kecskés Tibor Ferenc

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
Fogadóóra: péntek 6. óra

Kele Attila Levente

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra: szerda 17:00

Kelemen Dávid

komplex természettudomány
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Kenéz Adrienn

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
idegen nyelvi munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 12.A
Fogadóóra: csütörtök 2. óra

Kerékgyártóné Papp Edit Zsófia

​magyar nyelv és irodalom
fejlesztőpedagógus​
osztályfőnök: 5/13.B
Fogadóóra: kedd 5. óra

Kiss Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika, közlekedésgépész, gépészet ágazat)
Fogadóóra: péntek 4. óra

Kiszely Terézia

matematika, fizika
Fogadóóra: péntek 2. óra

Kovács Árpád

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra: péntek 5. óra

Kovács Imre

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
közalkalmazotti tanács elnöke
​gépjármű-technikai munkaközösség-vezető
Osztályfőnök: 2/14.C
Fogadóóra: szerda 5. óra

Kovácsné Gál Anita

magyar nyelv és irodalom

Kozma-Andruk Szilvia

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
Fogadóóra: kedd 7. óra

Kőrösi Attila

​történelem, pénzügyi és vállalkozói ismeretek
​osztályfőnök: 9.E
Fogadóóra: kedd 3. óra

Kőrösi Mariann

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
Fogadóóra: szerda 5. óra

Körtvélyessiné Széll Ágnes Rita

​magyar nyelv és irodalom
​iskolai könyvtáros
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Kurczi Judit

​magyar nyelv és irodalom
magyar nyelv és irodalom munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 10.A
Fogadóóra: csütörtök 6. óra

László Sándor

informatika, fizika, szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Fogadóóra: péntek 5. óra

László Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Fogadóóra: csütörtök 2. óra

Lászlóné Kálmándy Csilla

szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Lőrinczi Judit

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
osztályfőnök: 1/13.A
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Mercs Enikő Margit

iskolapszichológus
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Fogadóóra: péntek 2. óra

Dr. Molnárné Nagy Zsuzsanna

matematika, fizika
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Molnár Erika Erzsébet

magyar nyelv és irodalom
Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Molnár József

matematika

Molnár Tünde

​német nyelv, szakmai német nyelv
Fogadóóra: péntek 2. óra

Papp Éva Katalin

​német nyelv​, szakmai német nyelv
osztályfőnök: 11.C
Fogadóóra: csütörtök 7. óra

Rácz Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra: csütörtök 6. óra

Rontó Sándor

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
szállítmányozási munkaközösség-vezető
közalkalmazotti tanács tagja
osztályfőnök: 2/14.A
Fogadóóra: kedd 3. óra

Sebestyén Gabriella

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
osztályfőnök: 11.A
Fogadóóra: hétfő 2. óra

Szabó Anett

angol nyelv, szakmai angol nyelv
osztályfőnök: 9/Ny
Fogadóóra: csütörtök 4. óra

Szabó Gábor

​testnevelés
osztályfőnök: 5/13.D
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Szabó László

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra: kedd 3-5. óra

Szabó István Györgyné

​matematika, fizika
Fogadóóra: kedd 3. óra

Szabóné Viszlay Katalin

​testnevelés
osztályfőnök: 11.C
Fogadóóra: szerda 4. óra

Szakács Istvánné

matematika, fizika
Fogadóóra: szerda 2. óra

Szalmáné Kozák Valéria

​történelem
történelem munkaközösség-vezető
Fogadóóra: szerda 6. óra

Száva Miklós

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Osztályfőnök: 2/14.B
Fogadóóra: kedd 6. óra

Szentei Zsolt

​testnevelés
osztályfőnöki munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 12.E
Fogadóóra: kedd 4. óra

Szilágyi Ferenc

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat, gépészet ágazat)
Osztályfőnök: 10.C
Fogadóóra:

Szilágyi Sándor

szakmai elmélet (villamosipar és elektronika ágazat)
szakképzési igazgatóhelyettes
Fogadóóra: csütörtök 8:30-9:15

Szilágyiné Kabai Ildikó

német nyelv, ​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
​osztályfőnök: 12.C
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Szolnoki László

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet ágazatok)
Fogadóóra: péntek 9:00-10:00

Szombati Katalin

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
Fogadóóra: kedd 7. óra

Támcsu István

szakmai elmélet és gyakorlat (informatika, villamosipar és elektronika ágazat)
Fogadóóra: péntek 4. óra

Terdik Mihály László

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra: kedd 3. óra

Tirpák Zsolt

történelem
DSZC kancellár

Tömöryné Koczor Zsuzsánna Erika

informatika, szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
informatika munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 12.B
Fogadóóra: szerda 3. óra

Varga Krisztina

​német nyelv​
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Zöld Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra: péntek 3. óra

Vizi Tibor

​szakmai gyakorlat (gépészet ágazat)

 

Az iskola dolgozói

Igazgatói titkárság:

  • Eszenyiné Lakatos Andrea: titkárságvezető
  • Szabó Nikolett: iskolatitkár
  • Almásiné Dalanics Olga: pedagógiai asszisztens (tankönyv, diákigazolvány, iskolalátogátosi igazolás, menza)
  • Gajdán Imre: rendszergazda

Gazdálkodás és munkaügy:

  • Jenei Viktória: kancellári ügyvivő

Műszaki csoport:

  • Kiss Mária: műszaki ügyvivő
  • Szőllősi Judit: portás
  • Palotainé Gyérmán Irén: portás
  • Kapus Péterné: portás
  • Nagy Gyuláné: takarító
  • Gali Anita: takarító
  • Szegedi Éva: takarító
  • Dári Enikő: takarító
  • Vancsa Lászlóné: takarító
  • Leorgyán László: udvaros

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot