Munkatársak

Az iskola vezetői

Demeterné Orosz Erzsébet

​igazgató​

Harmatiné Juhász Ildikó

​általános igazgatóhelyettes​

Szilágyi Sándor

​szakmai igazgatóhelyettes

Dr. Erdeiné Bordás Krisztina

fejlesztési és innovációs igazgatóhelyettes

Békési Tibor

vállalati kapcsolatokért felelős igazgatóhelyettes

Oktatók

Asztalos Árpád

járműgépész üzemmérnök

Bálintné Bohács Anikó

matematika, fizika
természettudományi munkaközösség-vezető

Balogh Ágnes

​angol nyelv és irodalom

Balogh Ervin

gépészmérnök

Bánné Kanál Enikő

matematika, közgazdász

Békési Tibor

​gépészmérnök
vállalati kapcsolatokért felelős igazgatóhelyettes

Biró Attila

​gépészmérnök
mechatronika munkaközösség-vezető

Biró László

informatika

Bodó Irén Zsuzsánna

angol nyelv

Bujdosó Sándor

gépészmérnök
innovációs munkaközösség-vezető

Donka László

testnevelő

Demeterné Orosz Erzsébet

matematika
igazgató

Dr. Braunné Galsi Marianna

angol nyelv és irodalom

Dr. Erdeiné Bordás Krisztina

​magyar nyelv és irodalom, történelem
fejlesztési és innovációs igazgatóhelyettes

Dr. Fónagyné Tóth Edit

magyar nyelv és irodalom

Egri Dániel Zsolt

villamosmérnök

Farkas János

matematika

Ferenczik János Gábor

​gépészmérnök
DÖK segítő oktató

Gyulai Angéla

​német nyelv​ és irodalom

Harmatiné Juhász Ildikó

​gépészmérnök
általános igazgatóhelyettes

Hegedüs Lívia

komplex természettudomány

Ilyés Gábor

​angol nyelv és irodalom, történelem

Ilyésné Besenyődi Gyöngyi

német nyelv és irodalom, történelem

Jenei György Antal

​szakmai gyakorlat oktató (közlekedésgépész ágazat)

Juhászné Túróczi Anikó

matematika, informatika

Kállai Csaba

​villamosmérnök

Kányádi Zoltán

​informatika

Kecskés Tibor Ferenc

​angol nyelv és irodalom

Kele Attila Levente

szakmai gyakorlat oktató (közlekedésgépész ágazat)

Kenéz Adrienn

​angol nyelv és irodalom
idegen nyelvi munkaközösség-vezető

Kerékgyártóné Papp Edit Zsófia

​magyar nyelv és irodalom, fejlesztőpedagógus​
fejlesztőpedagógusok munkaközösségének vezetője

Kiss Zsolt

​gépészmérnök

Kovács Árpád

​gépészmérnök

Kovács Imre

​gépészmérnök
​gépjármű-technikai munkaközösség-vezető

Kovács Zoltán

gépészmérnök

Kozma-Andruk Szilvia

közgazdász

Kőrösi Attila

​történelem

Kőrösi Mariann

​angol nyelv és irodalom

Körtvélyessiné Széll Ágnes Rita

​magyar nyelv és irodalom
​iskolai könyvtáros

Kurczi Judit

​magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv
humán munkaközösség-vezető

Labonczné Varga Éva

fizika

László Tibor

​informatika

Lászlóné Kálmándy Csilla

informatika

Lőrinczi Judit

közgazdász

Mercs Enikő Margit

iskolapszichológus
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Dr. Molnárné Nagy Zsuzsanna

matematika, fizika
matematika munkaközösség-vezető

Molnár Tünde

​német nyelv és irodalom

Papp Éva Katalin

​német nyelv​ és irodalom

Pető Béla

villamosmérnök

Rácz Tibor

​villamosmérnök

Rontó Sándor

​gépészmérnök
szállítmányozási munkaközösség-vezető

Sebestyén Gabriella

jogi szakokleveles közgazdász

Szabó Anett

angol nyelv és irodalom

Szabó Gábor

​testnevelő

Szabó László

​gépészmérnök

Szabó István Györgyné

​matematika, fizika

Szabóné Viszlay Katalin

​testnevelő

Szakács Istvánné

matematika, fizika

Szalmáné Kozák Valéria

​történelem

Száva Miklós

​informatika

Szentei Zsolt

​testnevelő

Szilágyi Ferenc

gépészmérnök

Szilágyi Sándor

villamosmérnök
szakmai igazgatóhelyettes

Szilágyiné Kabai Ildikó

német nyelv és irodalom, gépészmérnök

Szolnoki László

​gépészmérnök

Szombati Katalin

közlekedésmérnök

Szöllősy-Bíró Barbara Blanka

angol nyelv, közgazdász

Támcsu István

villamosmérnök

Terdik Mihály László

​gépészmérnök

Tömöryné Koczor Zsuzsánna Erika

informatika
informatika munkaközösség-vezető

Varga Krisztina

​német nyelv​ és irodalom

Zöld Zsolt

​villamosmérnök

Vadonné Lukács Tímea

gyógypedagógus

 

Az iskola dolgozói

Igazgatói titkárság:

  • Eszenyiné Lakatos Andrea: iskolatitkár
  • Szabó Nikolett: iskolatitkár
  • Szombatiné Kósa Anett: adminisztrátor
  • Almásiné Dalanics Olga: adminisztrátor
  • Gajdán Imre: rendszergazda

Gazdálkodás és munkaügy:

  • Jenei Veronika: kancellári ügyvivő

Műszaki csoport:

  • Kiss Mária: műszaki ügyvivő
  • Szőllősi Judit: portás
  • Palotainé Gyérmán Irén: portás
  • Kapus Péterné: portás
  • Benke Sándorné: takarító
  • Dári Enikő: takarító
  • Durkó Piroska Katalin: takarító
  • Gali Anita: takarító
  • Gilányi Éva: takarító
  • Nagy Gyuláné: takarító
  • Szegedi Éva: takarító
  • Vancsa Lászlóné: takarító
  • Nagy Erik: udvaros 

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Pályaválasztást segítő kiadvány

tajekoztato fuzet

Megnézem