SMC szaktanterem kialakítása

 Iskolánkban a közelmúltban fejezték be az SMC szaktanterem kialakítását. Tanulóink korszerű környezetben, modern eszközökön folytathatják megkezdett tanulmányaikat pneumatika, automatizálás terén. Ebben a teremben kapott helyet a CAD-CAM oktatás és az IoT demonstráció is, így diákjaink komplex, modern ismeretekkel gazdagodhatnak. Az ipar elvárásainak megfelelve kollégáink új ismereteket szereztek az elmúlt időszakban.

Az SMC Ipar 4.0 megoldásai illeszkednek a városunkban átalakuló munkaerőpaci elvárásokhoz, valamint szervesen kapcsolódnak iskolánk fejlesztési elképzeléseihez is.

https://www.facebook.com/SMC.INTERNATIONAL.TRAINING/videos/578761635926341/?v=578761635926341

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×

Péchy brand tanári tanácsok 1