Munkatársak

Az iskola vezetői

Demeterné Orosz Erzsébet

​igazgató​
Fogadóóra:

Harmatiné Juhász Ildikó

​általános igazgatóhelyettes​
Fogadóóra:

Szilágyi Sándor

​szakképzési igazgatóhelyettes
Fogadóóra:

Dr. Erdeiné Bordás Krisztina

nevelési igazgatóhelyettes
Fogadóóra:

Békési Tibor

Gyakorlati oktatásvezető
Fogadóóra:

Az iskola pedagógusai

Asztalos Árpád

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
osztályfőnök: 2/14. c
Fogadóóra:

Badacsonyi Róbert

dráma és tánc
Fogadóóra: -

Bálintné Bohács Anikó

fizika, matematika
természettudományi munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 10. b
Fogadóóra:

Balogh-Szikora Ildikó Niki

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
osztályfőnök: 11. d
Fogadóóra:

Bánné Kanál Enikő

matematika, szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
osztályfőnök: 2/14. a
Fogadóóra:

Békési Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat, gépészet ágazat)
gyakorlati oktatásvezető
Fogadóóra:

Biró Attila

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra:

Bujdosó Sándor

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
osztályfőnök: 3/15. a
Fogadóóra:

Csapó Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész, gépészet, villamosipari és elektronika ágazat)
Osztályfőnök: 9. e
Fogadóóra:

Cseh Attila

​biológia, komplex természettudomány, szakmai elmélet (közlekedés ágazat)
Fogadóóra:

Demeterné Orosz Erzsébet

matematika
igazgató
Fogadóóra:

Dr. Braunné Galsi Marianna

angol nyelv, szakmai angol nyelv
Osztályfőnök: 9. NY
Fogadóóra:

Dr. Erdeiné Bordás Krisztina

​magyar nyelv és irodalom
nevelési igazgatóhelyettes
Fogadóóra:

Dr. Fónagyné Tóth Edit

magyar nyelv és irodalom
Fogadóóra:

Erdei Erika

​informatika, matematika, szakmai gyakorlat (informatika ágazat)
matematika munkaközösség-vezető
​osztályfőnök: 12. a
Fogadóóra:

Ferenczik János Gábor

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika, közlekedésgépész, gépészet ágazatok)
DÖK segítő pedagógus
Fogadóóra:

Fülöp Lajos

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra:

Gál Anita

magyar nyelv és irodalom

Gidófalvi Lajos

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra:

Gyulai Angéla

​német nyelv​, szakmai német nyelv
osztályfőnök: 9. d
Fogadóóra:

Harmatiné Juhász Ildikó

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
általános igazgatóhelyettes
osztályfőnök: 10. a
Fogadóóra:

Hámori Éva Judit

​matematika

Hegedüs Lívia

testnevelés, komplex természettudomány
​osztályfőnök: 5/13. d
Fogadóóra:

Ilyés Gábor

​angol nyelv, szakmai angol nyelv, történelem
osztályfőnök: 12. c
Fogadóóra:

Ilyésné Besenyődi Gyöngyi

német nyelv, szakmai német nyelv, történelem
Osztályfőnök: 9. b
Fogadóóra:

Jenei György Antal

​szakmai gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra:

Juhászné Túróczi Anikó

matematika, informatika
osztályfőnök: 9. f
Fogadóóra:

Katona Zsuzsa

​iskolapszichológus (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

Kállai Csaba

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipari és elektronika ágazatok)
Fogadóóra:

Kányádi Zoltán

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika ágazat)
Fogadóóra:

Kecskés Tibor

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
Fogadóóra:

Kele Attila

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra:

Kelemen Dávid

komplex természettudomány
stratégiai és fejlesztési menedzser
Fogadóóra:

Kenéz Adrienn

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
idegen nyelvi munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 11. a
Fogadóóra:

Kerékgyártóné Papp Edit Zsófia

​magyar nyelv és irodalom
fejlesztőpedagógus​
osztályfőnök: 12. b
Fogadóóra:

Kiss Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika, közlekedésgépész, gépészet ágazat)
Fogadóóra:

Kiszely Terézia

​fizika, matematika
Fogadóóra:

Kovács Árpád

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra:

Kovács Imre

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
közalkalmazotti tanács elnöke
​gépjármű-technikai munkaközösség-vezető
Osztályfőnök: 1/13. c
Fogadóóra:

Kölcsey István

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
Fogadóóra:

Kőrösi Attila

​történelem, pénzügyi és vállalkozói ismeretek
​osztályfőnök: 5/13. c
Fogadóóra:

Kőrösi Mariann

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
Fogadóóra:

Körtvélyessiné Széll Ágnes Rita

​magyar nyelv és irodalom
​iskolai könyvtáros
Fogadóóra:

Kurczi Judit

​magyar nyelv és irodalom
magyar nyelv és irodalom munkaközösség-vezető
fejlesztőpedagógus
osztályfőnök: 9. a
Fogadóóra:

László Sándor

informatika, fizika, szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Fogadóóra:

László Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
osztályfőnök: 2/14. b
Fogadóóra:

Lászlóné Kálmándy Csilla

szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Fogadóóra:

Lőrinczi Judit

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
Fogadóóra:

Molnár József

matematika
Fogadóóra: -

Molnár Tünde

​német nyelv, szakmai német nyelv
Fogadóóra:

Pálné dr. Juhász Edit

angol nyelv, szakmai angol nyelv
Osztályfőnök: 2/14. d 
Fogadóóra:

Petruszka Árpád

szakmai elmélet és gyakorlat (gépészet ágazat)
Fogadóóra:

Papp Éva Katalin

​német nyelv​, szakmai német nyelv
osztályfőnök: 10. c
Fogadóóra:

Rácz Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra:

Rontó Sándor

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
szállítmányozási munkaközösség-vezető
közalkalmazotti tanács tagja
osztályfőnök: 1/13. a
Fogadóóra:

Szabó Anett

angol nyelv, szakmai angol nyelv
Fogadóóra:

Szabó Gábor

​testnevelés
osztályfőnök: 12. d
Fogadóóra:

Szabó László

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra:

Szabó István Györgyné

​matematika, fizika
Fogadóóra:

Szabóné Viszlay Katalin

​testnevelés, gyógytestnevelés
osztályfőnök: 10. e
Fogadóóra:

Szalmáné Kozák Valéria

​történelem
történelem munkaközösség-vezető
Fogadóóra:

Száva Miklós

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Osztályfőnök: 1/13. b
Fogadóóra:

Szentei Zsolt

​testnevelés
osztályfőnöki munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 11. e
Fogadóóra:

Szilágyi Ferenc

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat, gépészet ágazat)
Osztályfőnök: 9. c
Fogadóóra:

Szilágyi Sándor

szakmai elmélet (villamosipar és elektronika ágazat)
szakképzési igazgatóhelyettes
Fogadóóra:

Szilágyiné Kabai Ildikó

német nyelv, ​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
​osztályfőnök: 11. c
Fogadóóra:

Szolnoki László

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet ágazatok)
Fogadóóra:

Terdik Mihály

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra:

Tirpák Zsolt

történelem
Debreceni Szakképzési Centrum főigazgatója
Fogadóóra: -

Tömöryné Koczor Zsuzsánna Erika

informatika, szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
informatika munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 11. b
Fogadóóra:

Varga Krisztina

​német nyelv​, szakmai német nyelv
Fogadóóra:

Vattamányné Dubóczky Krisztina

magyar nyelv és irodalom, német nyelv
Fogadóóra:

Vizi Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat (gépészet, villamosipar és elektronikai ágazatok)
mechatronika munkaközösség-vezető
Fogadóóra:

Zöld Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra:

 

Az iskola dolgozói

Igazgatói titkárság

  • Eszenyiné Lakatos Andrea: titkárságvezető
  • Bakó Valéria: iskolatitkár
  • Almásiné Dalanics Olga: pedagógiai asszisztens (tankönyv, diákigazolvány, iskolalátogátosi igazolás, menza)
  • Szabó Nikolett: titkársági adminisztrátor
  • Maklári Dávid: rendszergazda
  • Simon Anikó: oktatástechnikus, rendszergazda

Gazdálkodási és munkaügyi csoport

  • Radóczné Boros Julianna: intézményműködtetési kapcsolattartó
  • Molnárné Szabó Róza: intézményműködtetési kapcsolattartó

Egyéb ügyviteli dolgozók csoportja

  • Kiss Mária: műszaki csoportvezető
  • Szőllősi Judit: portás
  • Palotainé Gyérmán Irén: portás
  • Kapus Péterné: portás
  • Nagy Gyuláné: takarító
  • Gali Anita: takarító
  • Gutiné Nagy Ilona: takarító
  • Dári Enikő: udvaros, takarító
  • Vancsa Lászlóné: takarító

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot