Munkatársak

Az iskola vezetői

Demeterné Orosz Erzsébet

​igazgató​
Fogadóóra: hétfő 13:00-16:00

Harmatiné Juhász Ildikó

​általános igazgatóhelyettes​
Fogadóóra: kedd 8:30-9:15

Szilágyi Sándor

​szakképzési igazgatóhelyettes
Fogadóóra: csütörtök 8:30-9:15

Dr. Erdeiné Bordás Krisztina

nevelési igazgatóhelyettes
Fogadóóra: csütörtök 10:20-11:05

Békési Tibor

Gyakorlati oktatásvezető
Fogadóóra:

Az iskola pedagógusai

Asztalos Árpád

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
osztályfőnök: 2/14. c
Fogadóóra: csütörtök 14:15-15:00

Badacsonyi Róbert

dráma és tánc
Fogadóóra: péntek 12:15-13:15

Bálintné Bohács Anikó

fizika, matematika
természettudományi munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 10. b
Fogadóóra: hétfő 10:20-11:05

Balogh Ágnes

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
osztályfőnök: 11. d
Fogadóóra:

Bánné Kanál Enikő

matematika, szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
osztályfőnök: 2/14. a
Fogadóóra: hétfő 9:25-10:05

Békési Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat, gépészet ágazat)
gyakorlati oktatásvezető
Fogadóóra:

Biró Attila

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
mechatronika munkaközösség-vezető
Fogadóóra: szerda 12:25-13:10

Bujdosó Sándor

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
osztályfőnök: 3/15. a
Fogadóóra: kedd 11:15-12:00

Csapó Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész, gépészet, villamosipari és elektronika ágazat)
Osztályfőnök: 9. e
Fogadóóra: kedd 9:25-10:10

Demeterné Orosz Erzsébet

matematika
igazgató
Fogadóóra: hétfő 13:00-16:00

Dr. Braunné Galsi Marianna

angol nyelv, szakmai angol nyelv
Osztályfőnök: 9. NY
Fogadóóra: hétfő 11:15-12:00

Dr. Erdeiné Bordás Krisztina

​magyar nyelv és irodalom
nevelési igazgatóhelyettes
Fogadóóra: csütörtök 10:20-11:05

Dr. Fónagyné Tóth Edit

magyar nyelv és irodalom
Fogadóóra: hétfő 11:15-12:00

Erdei Erika

​informatika, matematika, szakmai gyakorlat (informatika ágazat)
matematika munkaközösség-vezető
​osztályfőnök: 12. a
Fogadóóra: csütörtök 10:20-11:05

Ferenczik János Gábor

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika, közlekedésgépész, gépészet ágazatok)
DÖK segítő pedagógus
Fogadóóra: kedd 12:25-13:10

Fülöp Lajos

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra: szerda 14:15-16:45

Gál Anita

magyar nyelv és irodalom

Gyulai Angéla

​német nyelv​, szakmai német nyelv
osztályfőnök: 9. d
Fogadóóra: kedd 11:15-12:00

Hámori Éva Judit

​matematika

Harmatiné Juhász Ildikó

​szakmai elmélet (közlekedés ágazat)
általános igazgatóhelyettes
osztályfőnök: 10. a
Fogadóóra: kedd 8:30-9:15

Hegedüs Lívia

testnevelés, biológia, komplex természettudomány
​osztályfőnök: 5/13. d
Fogadóóra: hétfő 9:25-10:10

Ilyés Gábor

​angol nyelv, szakmai angol nyelv, történelem
osztályfőnök: 12. c
Fogadóóra: hétfő 9:25-10:10

Ilyésné Besenyődi Gyöngyi

német nyelv, szakmai német nyelv, történelem
Osztályfőnök: 9. b
Fogadóóra: kedd 10:20-11:05

Jenei György Antal

​szakmai gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra: hétfő 10:20-11:05

Juhászné Túróczi Anikó

matematika, informatika
osztályfőnök: 9. f
Fogadóóra: szerda 10:20-11:05

Kállai Csaba

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipari és elektronika ágazatok)
Fogadóóra: csütörtök 12:25-13:10

Kányádi Zoltán

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika ágazat)
Fogadóóra: csütörtök 10:20-11:05

Katona Zsuzsa

​iskolapszichológus (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)

Kecskés Tibor Ferenc

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
Fogadóóra: csütörtök 9:25-10:10

Kele Attila Levente

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra: szerda 17:00-18:00

Kelemen Dávid

komplex természettudomány
stratégiai és fejlesztési menedzser
Fogadóóra: hétfő 10:20-11:05

Kenéz Adrienn

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
idegen nyelvi munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 11. a
Fogadóóra: hétfő 11:15-12:00

Kerékgyártóné Papp Edit Zsófia

​magyar nyelv és irodalom
fejlesztőpedagógus​
osztályfőnök: 12. b
Fogadóóra: kedd 12:25-13:10

Kiss Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (informatika, közlekedésgépész, gépészet ágazat)
Fogadóóra: péntek 10:20-11:05

Kiszely Terézia

matematika, fizika
Fogadóóra: szerda 8:30-9:15

Kovács Árpád

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra: csütörtök 11:15-12:00

Kovács Imre

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
közalkalmazotti tanács elnöke
​gépjármű-technikai munkaközösség-vezető
Osztályfőnök: 1/13. c
Fogadóóra: kedd 11:15-12:00

Kölcsey István

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
Fogadóóra: hétfő 11:15-12:00

Kőrösi Attila

​történelem, pénzügyi és vállalkozói ismeretek
​osztályfőnök: 5/13. c
Fogadóóra: hétfő 11:15-12:00

Kőrösi Mariann

​angol nyelv, szakmai angol nyelv
Fogadóóra: kedd 9:25-10:10

Körtvélyessiné Széll Ágnes Rita

​magyar nyelv és irodalom
​iskolai könyvtáros
Fogadóóra: kedd 10:20-11:05

Kurczi Judit

​magyar nyelv és irodalom
magyar nyelv és irodalom munkaközösség-vezető
fejlesztőpedagógus
osztályfőnök: 9. a
Fogadóóra: szerda 13:20-14:05

László Sándor

informatika, fizika, szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Fogadóóra: kedd 9:25-10:05

László Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
osztályfőnök: 2/14. b
Fogadóóra: hétfő 9:25-10:10

Lászlóné Kálmándy Csilla

szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Fogadóóra: kedd 9:25-10:10

Lőrinczi Judit

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
Fogadóóra: csütörtök 12:25-13:10

Molnár Erika Erzsébet

magyar nyelv és irodalom, fejlesztőpedagógus
Fogadóóra:

Molnár József

matematika

Molnár Tünde

​német nyelv, szakmai német nyelv
Fogadóóra: csütörtök 12:25-13:10

Pálné dr. Juhász Edit

angol nyelv, szakmai angol nyelv, szakmai elmélet (közlekedés ágazat)
Osztályfőnök: 2/14. d 
Fogadóóra: csütörtök 9:25-10:10

Papp Éva Katalin

​német nyelv​, szakmai német nyelv
osztályfőnök: 10. c
Fogadóóra: csütörtök 13:20-14:05

Petruszka Árpád

szakmai elmélet és gyakorlat (gépészet ágazat)
Fogadóóra: kedd 12:25-13:10

Rácz Tibor

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra: péntek 9:25-10:10

Rontó Sándor

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
szállítmányozási munkaközösség-vezető
közalkalmazotti tanács tagja
osztályfőnök: 1/13. a
Fogadóóra: kedd 8:30-9:15

Sebestyén Gabriella

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedés ágazat)
Fogadóóra: 

Szabó Anett

angol nyelv, szakmai angol nyelv
Fogadóóra: péntek 9:25-10:10

Szabó Gábor

​testnevelés
osztályfőnök: 12. d
Fogadóóra: kedd 11:15-12:00

Szabó László

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra: hétfő 8:30-9:15

Szabó István Györgyné

​matematika, fizika
Fogadóóra: csütörtök 11:15-12:00

Szabóné Viszlay Katalin

​testnevelés, gyógytestnevelés
osztályfőnök: 10. e
Fogadóóra: csütörtök 9:25-10:10

Szalmáné Kozák Valéria

​történelem
történelem munkaközösség-vezető
Fogadóóra: péntek 11:15-12:00

Száva Miklós

​szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
Osztályfőnök: 1/13. b
Fogadóóra: szerda 8:30-9:15

Szentei Zsolt

​testnevelés
osztályfőnöki munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 11. e
Fogadóóra: hétfő 11:15-12:00

Szilágyi Ferenc

szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat, gépészet ágazat)
Osztályfőnök: 9. c
Fogadóóra:

Szilágyi Sándor

szakmai elmélet (villamosipar és elektronika ágazat)
szakképzési igazgatóhelyettes
Fogadóóra: csütörtök 8:30-9:15

Szilágyiné Kabai Ildikó

német nyelv, ​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész ágazat)
​osztályfőnök: 11. c
Fogadóóra: péntek 10:20-12:00

Szolnoki László

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet ágazatok)
Fogadóóra:

Terdik Mihály László

​szakmai elmélet és gyakorlat​ (közlekedésgépész ágazat)
Fogadóóra:

Tirpák Zsolt

történelem
Debreceni Szakképzési Centrum főigazgatója

Tömöryné Koczor Zsuzsánna Erika

informatika, szakmai elmélet és gyakorlat (informatika ágazat)
informatika munkaközösség-vezető
osztályfőnök: 11. b
Fogadóóra:

Varga Krisztina Zsuzsánna

​német nyelv​, szakmai német nyelv
Fogadóóra:

Zöld Zsolt

​szakmai elmélet és gyakorlat (közlekedésgépész, gépészet, villamosipar és elektronika ágazatok)
Fogadóóra:

Vizi Tibor

​szakmai gyakorlat (gépészet ágazat)

 

Az iskola dolgozói

Igazgatói titkárság:

  • Eszenyiné Lakatos Andrea: titkárságvezető
  • Bakó Valéria: iskolatitkár
  • Almásiné Dalanics Olga: pedagógiai asszisztens (tankönyv, diákigazolvány, iskolalátogátosi igazolás, menza)
  • Szabó Nikolett: titkársági adminisztrátor
  • Maklári Dávid: rendszergazda
  • Simon Anikó: oktatástechnikus, rendszergazda

Gazdálkodási és munkaügyi csoport:

  • Radóczné Boros Julianna: intézményműködtetési kapcsolattartó (munkaügy)
  • Molnárné Szabó Róza: intézményműködtetési kapcsolattartó (gazdálkodás)

Műszaki csoport:

  • Kiss Mária: műszaki csoportvezető
  • Szőllősi Judit: portás
  • Palotainé Gyérmán Irén: portás
  • Kapus Péterné: portás
  • Nagy Gyuláné: takarító
  • Gali Anita: takarító
  • Szegedi Éva: takarító
  • Dári Enikő: takarító
  • Vancsa Lászlóné: takarító
  • Polonkai Zsolt Barnabás: udvaros

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot